Studium angličtiny otevírá možnosti!

0
84

Je pro Vás těžké se domluvit v angličtině? Plánujete dovolenou v zahraničí, ale brzdí vás strach z toho, že se nedomluvíte?

Dostali jste nabídku na lukrativní pracovní pozici, ale bojíte, se, že se nedomluvíte se zahraničními partnery? V tom případě je nejjednodušší cestou předplatit si kurz angličtiny!

Zdá se Vám, že nespadáte ani do jedné ze jmenovaných kategorií? A proč by to mělo vadit? Pojďte se učit anglicky jen tak pro radost! Možná, že teprve studium angličtiny Vám ukáže, kolik výhod Vám může přinést. Jste zvědaví na naše typy? Čtěte dále!

Kupte si vstupenku do světa!

Každé větší město má své rozcestníky a nápisy přeložené do angličtiny. Tento jazyk Vám zaručí už jen základní orientaci v novém městě. Jistě stačí se jen naučit základní slovíčka a fráze ze slovníku. Pochodíte s nimi v každém obchůdku či restauraci. Ovšem plynná angličtina udělá na všechny mnohem větší dojem, a pokud přihodíte ještě pár slovíček v jejich rodném jazyce, rádi vám vyjdou vstříc!

Stále váháte? Co kdybychom Vám řekli, že s angličtinou budete mít do světa dveře otevřené? S každým novým slovíčkem jste stále blíž světu kolem nás a jeho krásám, které nespočívají pouze v úchvatných přírodních úkazech, ale také v konverzaci s místními lidmi.

Už jen pouhá základní znalost angličtiny Vám otevře možnosti. Zjistíte, jak lidé v jiných zemích smýšlejí, jak se jejich život liší od Vašeho už jen tím, že žijete v jiné zemi.

Zároveň můžete poznat, v čem jste si podobní. Tak poznáte kulturu země opravdu na dřeň a domů si neodvezete pouze hezké fotky a prospekty z muzeí, ale i něco v sobě–možná vzpomínku na zářivý moment plný smíchu a cinkotu sklenic a blízkosti nových přátel. No nestojí to za malou investici?

Možná, že Vaši zahraniční přátelé chtějí navštívit Vaši zemi! Pojďte se učit anglicky, abyste mohli ukázat Českou republiku lidem, kteří sem přijedou na dovolenou či na služební cestu! Představte svou zemi tak, jak ji nedokáže vylíčit žádná kniha ani turistický průvodce, totiž pohledem někoho, kdo zde vyrostl.

Přidejte k výkladu svůj názor či osobní zážitek, uvidíte, jak se konverzace rozproudí! A pokud máte hostit firemní partnery či odjet na pracovní stáž, prozkoumejte možnosti firemních jazykových kurzů!

Pobyt v zahraničí

Možná, že plánujete na čas odjet ze země. Proč si neosvěžit angličtinu pro tento účel? Znáte ten pocit, když přijedete do jiné země a najednou nemůžete dát větu dohromady? Pokud ano, dobře víte, že po pár dnech se situace zlepší.

Je ale nutné překonat trapné momenty prvních dní, než si v paměti osvěžíte své jazykové dovednosti. Proč si ale touto fází neprojít už doma, v bezpečí jazykového kurzu? Uvidíte, jak se Vám bude hodit, když přijedete a budete rozmluvení!

A pokud je to pro Vás daleko, neváhejte využít online kurzu angličtiny z pohodlí Vašeho gauče!

Už žádné trapné momenty, kdy Vám nenaskočí to správné slovíčko a žádné roztržité hledání ve slovníku! Vykročte z letadla pravou nohou. Už nemusíte jen doufat, že vše půjde hladce, nyní máte štěstí pojištěné!

Přesvědčili jsme Vás pro jazykové kurzy angličtiny? Tak neváhejte a přihlaste se do Jazykové školy PELICAN!