Chcete mít krásnou předsíň? Vyberete si novou předsíňovou stěnu

0
126

Proto, jak se cítíme při vstupu do bytu nebo domu, můžete udělat mnohé. Tím základním je udžovat na chodbě nebo v předsíni pořádek. Další vliv má i vůně. A naše pocity umocňuje i vybavení a barva výmalby. Pokud potřebujete nový nábytek, aby byla vaše předsíň a šatna útulné a uklizené, vybírejte na Signal-nabytek.cz za ceny zlevněné i o 50 %.

Botníky a předsíňové stěny jsou základ

Pokud máte v předsíni dostatek místa, můžete si směle koupit volně stojící věšáky. Ty uplatníte i ve velké kanceláři nebo čekárně vaší firmy. Ovšem pokud je chodba malá, např. v panelovém bytě, pak se rozhodněte spíše pro předsíňovou stěnu.

Do malé chodby i klasické předsíně je ideální umístit předsíňovou stěnu. V ní bývá obsaženo nejnutnější vybavení, které na chodbě potřebujeme. Tedy skříňka coby botník, nad kterou může být ještě šuplík. Vedle pak bývá část botníku a několik věšáků umístěných na dřevěné stěně. Součástí předsíňové stěny může být i zrcadlo a vyšší úzká skříň, záleží na tom, jak rozměrný typ nábytku si můžete do chodby či předsíně dovolit umístit. 

Hezké a k sezení pohodlné jsou i prostorné botníky vypadající jako malé truhlice. Na vrchní desce mají jeden velký nebo dva menší podsedáky tak, abyste si při obouvání a vyzouvání mohli sednout. To je výborné pro seniory, lidi s nemocí kloubů, ale také pro maminky s dětmi, které obouvají usazené na klíně.

Jestliže máte garsonku nebo maličkou chodbu, pro pověšení bund a kabátů jsou skvělé i věšáky, které se dají pověsti přímo na vstupní dveře nebo dveře, které jsou na chodbě do jiných místností. V malých prostorech je potřeba boty i bundy na léto vyklidit pryč, např. na půdu nebo uložit do skříní, aby vám na chodbě nepřekáželi.

Podívejte se na kompletní nabídku nábytku na chodbu, do předsíně i šatny na Signal-nabytek.cz. Ceny jsou mnohdy snížené i o 50 %, nákupem značně ušetříte, než kdybyste vybavení kupovali jinde. Podívejte se sami.