Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » User Management


Podmínky registrace

Registrací na portál InternetLink.cz souhlasíte s dodržováním pravidel portálu a především s pravidly přidávání odkazů a přidáváním PR článků.

Základní znění podmínek přidávání PR článků:

1. Mohou být přidávány jen PR články neobsahující žádnou propagaci protiprávního obsahu (především warez, porno, šíření mp3, videa apod.). Toto se nevztahuje na eshopy prodávající erotické pomůcky, avšak snažte se vyhýbat nevhodným slovům.

2. V PR článku mohou být umístěny odkazy směřující na Vaše stránky, projekty apod. Avšak v maximálním množství 3 odkazy na jeden PR článek.

3. Na PR články se nevztahuje tzv. copyright. Tzn. že články mohou být přejímány jinými subjekty (portály) za účelem propagace.

4. Portál InternetLink.cz neodpovídá za případné chyby a nesrovnalosti obsahu PR článku.