Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:9639
Název: Výroba a prodej přímočarých hydromotorů - http://www.hydraulics.cz
Pagerank:3
Popis stránek:Hydromotory výroba, sevis a prodej. Prodáváme chromované, tyče, přesné truby, těsnění. Prvopočátky společnosti HYDRAULICS s.r.o. sahají do roku 1983, kdy vznikla v Sehradicích (nedaleko Luhačovic) v podobě tzv. přidružené výroby. Rozvoj hydraulických systémů v 80. letech minulého století vytvořil poptávku po servisu a renovacích přímočarých hydromotorů - hydraulických válců a společnost HYDRAULICS s.r.o. na ni ve vhodnou chvíli reagovala. O úspěšnosti tohoto počínání svědčí skutečnost, že z podniku, jehož základními pilíři bylo 18 zaměstnanců a jeden stolní počítač, narostl HYDRAULICS s.r.o. až do podoby jednoho z největších výrobců hydraulických válců v České republice. O jeho kvalitách se můžete každoročně přesvědčit na strojírenském veletrhu v Brně, kde můžete nejlépe posoudit a porovnat jeho vlastní výrobky se zahraniční konkurencí.
Kategorie:Počítače
Link pridal:Ing. Daneš Janík
Datum pridání:January 25, 2010 03:23:51 PM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:hydromotory výroba,sevis a prodej hydromotorů,přesné trubky,chromované tyče,těsnění,hutní materiál
Krátký popis:Hydromotory výroba, sevis a prodej. Prodáváme chromované, tyče, přesné truby, těsnění