Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:9518
Název: OPIDUM - reality a.s - http://www.bytykbely.cz/
Pagerank:3
Popis stránek:OPIDUM - reality a.s. je realitní kancelář, která se specializuje zejména na prodej developerských projektů. Obytný park - Kbely centrum je dokončeným developerským projektem, který se nachází ve Kbelích na Praze 9 vedle zravitalizovaného parku s rybníkem o velikosti 3,5 ha. Výhody klidného bydlení pro rodiny s dětmi a velmi dobrou občanskou vybavenost doplňuje navíc výtečná dopravní dostupnost do centra Prahy. Nabízíme byty od menších dispozic až po luxusní velké byty s prostornými terasami v posledních patrech. V základním vybavení bytu jsou nadstandardním zařizovací předměty. V posledních patrech je nabízen nadstandard nejvyšší.
Kategorie:Práce - Kariéra
Link pridal:Šárka Strejčková
Datum pridání:January 17, 2010 05:10:22 PM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:byty,byty praha,nové byty,reality,reality praha
Krátký popis:OPIDUM - reality a.s. je realitní kancelář, která se specializuje zejména na prodej developerských projektů. Obytný park - Kbely centrum je dokončeným developerským projektem, který se nachází ve Kbelích vedle zrevitalizovaného parku.