Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:9248
Název: Zóna24 - videoserver - http://www.zona24.cz
Pagerank:5
Popis stránek:Zajišťujeme kompletní výrobu audiovizuálního díla. Poskytujeme širokou paletu služeb, který zahrnují kameramanské a střihačské práce, přepisy analogových médií, literární zpracování scénáře, zajištění scény, kompletaci DVD a další služby týkající se audiovizuální tvorby.. Zabýváme se výrobou hudebních videoklipů, dokumentů, profilů kapel, videoprezentace firem, záznamy koncertů, nebo konferencí, reportáží a jiných produktů. Ke všem zakázkám přistupujeme jedinečně a jsme stále v kontaktu se zákazníkem, proto je každý produkt originálem. Máme k dispozici poměrně početný tým kameramanů, se kterým můžeme zajistit kvalitní záznamy koncertů, nebo jiných kulturních akcí, které vyšší počet kamer vyžadují!
Kategorie:Kultura - Hudba
Link pridal:Tomáš Pukowiec
Datum pridání:January 01, 2010 02:58:19 PM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:videoserver,audiovizuální studio,výroba videa,internetová reklama,prezentace firem
Krátký popis:Videoserver, audiovizuální studio, výroba videa, internetová reklama, prezentace firem