Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:8932
Název: Cestovní kancelář Fede, s.r.o. - http://www.fede.cz/
Pagerank:5
Popis stránek:Letní i zimní dovolená do prověřených destinací za super ceny. Od roku 1995 si budujeme pevné postavení na českém a slovenském trhu, důkazem jsou desítky tisíc spokojených klientů. Jsme specialisté na Itálii, Chorvatsko, Portugalsko a Maltu. Pojeďte s námi za sluníčkem k moři, nebo za sněhem do Alp a Dolomit. Náš slogan zní "s fede to jede" - těšíme se na Vás.
Kategorie:Cestování
Link pridal:Yvetta Federici
Datum pridání:December 04, 2009 04:09:28 PM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:zimní dovolená,letní dovolená
Krátký popis:Letní dovolená u moře, zimní dovolená v Alpách a Dolomitech. Cílem naší cestovní kanceláře je poskytnout klientům služby v té nejlepší kvalitě, za rozumné ceny a tím tedy naplnit náš slogan "s fede to jede"