Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:8681
Název: CK Víkend – lyžařské, turistické a poznávací zájezdy - http://www.ck-vikend.cz
Pagerank:4
Popis stránek:Cestovní kancelář Víkend se specializuje na turistické a poznávací zájezdy do celého světa. Italské Dolomity, Alpy, Sardinie, Korsika, Elba, Národní parky USA, Nový Zéland, Kanada, Jižní Afrika, Kanárské ostrovy. Madeira, Turecko. Zájezdy pro školy a skupiny za výhodných podmínek. Lyžařské zájezdy do italských Dolomit za skvělé ceny.
Kategorie:Cestování
Link pridal:Josef Seidl
Datum pridání:November 17, 2009 10:18:53 PM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:lyže,lyžování,lyžařské zájezdy,itálie,dolomity
Krátký popis:Cestovní kancelář Víkend se specializuje na lyžařské zájezdy do italských Dolomit. Střediska Kronplatz, Plose, Alta Badia, Val Gardena, Val di Fassa, Val di Fiemme, San Martino di Castrozza, Sella ronda. Doprava busem z celé ČR.