Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:7918
Název: PORTFOLIUM s.r.o. - http://www.sprava-nemovitosti-praha.cz
Pagerank:3
Popis stránek:Vítejte na stránkách společnosti PORTFOLIUM s.r.o., která se jako první v Praze a celé České Republice specializuje na správu tržních pronájmu. Jde o převratnou novinku na trhu realit, která zajistí větší servis a pohodlí Vám a hlavně Vašim nájemníkům. Spokojenost nájemníka se pak odráží v délce jeho pobytu a také v pravidelnosti úhrad nájemného což jsou nejdůležitější faktory při pronájmu, které si uvědomujeme. Tato správa je určena pro jednotlivce, ale i pro investory vlastnící více bytů či rodinných domů, kteří nemohou či nechtějí mít s pronájem starosti.
Kategorie:Práce - Kariéra
Link pridal:PORTFOLIUM s.r.o.
Datum pridání:October 13, 2009 08:21:27 AM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:správa pronájmu,správa nemovitosti
Krátký popis:InternetLink.cz - katalog www stránek, přidej odkaz ZDARMA