Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:7503
Název: Rodinné knihkupectví najdete v celé ČR - http://www.rodinne-knihkupectvi.cz
Pagerank:5
Popis stránek:Rodinné knihkupectví je největší síť partnerských knihkupectví v České republice. Pravidelně Vám přinášíme aktuální nabídku knih až do Vašich poštovních schránek. V naší nabídce najdete více než 40 000 titulů – beletrii pro děti i dospělé, naučnou a odbornou literaturu, učebnice pro ZŠ, SŠ i VŠ, mapy, kalendáře, CD a DVD. Přinášíme knižní novinky i více než 900 titulů s akční cenou. Knihy si můžete vybrat přímo z pohodlí domova na našich www stránkách a vyzvednout na jednom ze 100 knihkupectví nebo Vám je zašleme na dobírku.
Kategorie:Instituce: Města a obce
Link pridal:Mgr. Lucie Křížková
Datum pridání:September 24, 2009 06:13:37 AM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:knihy,beletrie,beletrie pro děti a mládež,beletrie pro dospělé,naučná literatura
Krátký popis:Rodinné knihkupectví pravidelně přináší katalog s aktuální nabídkou knih do Vašich schránek. Navštivte naše knihkupectví ve více než 80 městech nebo internetový obchod, kde najdete více než 40 000 titulů všech žánrů.