Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:7173
Název: OREA HOTELS a.s. - http://www.orea.cz
Pagerank:5
Popis stránek:Hotely sítě OREA nabízí ubytování v největší hotelové síti v celé ČR, od ubytování v Mariánských lázních, Praze, po lázně Luhačovice. Kapacita hotelů je více než 6000 lůžek. Wellness pobyty a lázně pro rodiny s dětmi. Dovolená na horách, lázních nebo wellness pobyty. Hotely jsou vhodné i pro pořádání kongresů, školení, prezentací, soukromých oslav, svatby i relaxaci. Registrujte si ubytování ještě dnes online!
Kategorie:Zdraví
Link pridal:Jan Schejbal
Datum pridání:September 08, 2009 04:58:52 PM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:hotel orea,orea hotels,hotely,wellness,ubytování,dovolená na horách
Krátký popis:Hotely sítě OREA nabízí ubytování v největší hotelové síti v celé ČR, od ubytování v Mariánských lázních, Praze, po lázně Luhačovice. Kapacita hotelů je více než 6000 lůžek.