Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:7000
Název: Apple iPhone 3GS - http://www.apple-iphone-3gs.cz
Pagerank:N/A
Popis stránek:Apple iPhone 3GS, to je novinka, která nahrazuje předchozí model a zavádí velmi mnoho novinek do segmentu mobilní komunikace. Apple iPhone 3GS je novější, rychlejší, modernější, vybavenější a celkově tedy velmi pokrokový mobilní telefon. Na apple-iphone-3gs.cz si můžete přečíst recenze, zjistit aktuální ceny a přečíst aktuální články!
Kategorie:Společnost
Link pridal:registrace
Datum pridání:September 01, 2009 08:48:09 AM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:apple,iphone,3gs,iphone 3gs,apple iphone 3gs,recenze iphone,ceny iphone,recenze iphone 3gs,ceny iphone 3gs
Krátký popis:Apple iPhone 3GS, novinka, která nahrazuje předchozí model a zavádí velmi mnoho novinek do segmentu mobilní komunikace. Apple iPhone 3GS je novější, rychlejší, modernější, vybavenější a celkově velmi pokrokový mobilní telefon.