Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:6530
Název: Snow For Fun - zimní firemní akce - http://www.snow4fun.cz
Pagerank:3
Popis stránek:Jsme firma specializující se na zimní firemní akce v Alpách, v posledních letech stále více využívané firmami incentivní formou jednak ke své prezentaci významným klientům, dále jako odměna zaměstnancům a konečně jako teambuildingová forma, kde se akce účastní celý firemní kolektiv. V programu nabízíme komplexní zajištění akce, dopravu, ubytování, organizaci v místě konání, výuku na sjezdovce zkušenými lektory, různé soutěže na svahu včetně video dokumentace. Mimo sjezdové tratě zajišťujeme kurz skialpinismu, freeridu, výlety na sněžnicích a lezení na ledu. Večerní program ve formě casina, swing party, caraoke show, variace na hru Kufr, odborné semináře s tématikou zimních sportu.
Kategorie:
Link pridal:Petr Konečný
Datum pridání:August 13, 2009 10:12:44 AM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:firemni akce,firemní akce,zimni akce,zimní akce,zimní firemní akce
Krátký popis:Jsme firma specializující se na zimní firemní a soukromé akce a kurzy v Alpách. Dále se zabýváme prodejem velmi kvalitních českých lyží a snowboardů LUSTI a italských lyžařských bot DALBELLO.