Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:5881
Název: Adler Visegrad - vibrolisy Adler a Corsetti - http://www.vibrolisy.cz
Pagerank:3
Popis stránek:Francouzské vibrolisy. Technologie pro výrobu betonových skořepinových tenkostěnných tvárnic, zámkové dlažby včetně dvouvrstvé, obrubníků, palisád, ztraceného bednění a dalších vibrolisovaných betonových výrobků. Nejnovější systém vibrací - a jejich rozložení umožňuje výrobu tenkostěnných tvárnic (tloušťka stěny 14-19 mm) i při značně sníženém procentu cementu v suché betonové směsi. Automatická míchací centra, vrtulové míchačky MDL. Formy na vibrolisy všech značek.
Kategorie:Počítače
Link pridal:Jan Froňka
Datum pridání:July 20, 2009 07:16:49 PM
Pocet kliknutí:8
Screenshot stránek:
Klíčová slova:vibrolis,presse,technologie adler,tenkostěnné tvárnice,betonové tvárnice,beton,zámková dlažba,dvouvrstvý beton
Krátký popis:Francouzské vibrolisy. Technologie pro výrobu betonových skořepinových tenkostěnných tvárnic, zámkové dlažby, obrubníků, palisád a dalších vibrolisovaných betonových výrobků.