Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:5227
Název: Elmet spol. s r.o. - Elektrovýroba, kovovýroba - http://www.elmet.cz
Pagerank:4
Popis stránek:Výrobní program firmy Elmet je rozdělen na tři části: Elektrovýroba – hlavní činností je osazování desek plošných spojů technologií SMT a THT, montáže celků, výroba multimediální techniky - profesionální LCD jednotky VISUALITY Multimedia, výkonových zesilovačů a autobusových zesilovačů ELSOUND®, zdrojů napětí, informačních panelů a dalších výrobků. Kovovýroba – je zaměřena na zakázkovou výrobu, přesnou mechaniku a zpracování plechů na CNC tvářecích strojích – CNC vysekávání, pálení laserem, ohýbání, výroba komponentů a kompletů přístrojových skříní. Zdravotní a laboratorní technika ELMEDIC® – vývoj a výroba vysokofrekvenčních tryskových plicních ventilátorů PARAVENT a laboratorního regulátoru hmotnostního průtoku plynů - Cgas.
Kategorie:Počítače
Link pridal:Lumír Kysela
Datum pridání:June 28, 2009 11:25:11 AM
Pocet kliknutí:9
Screenshot stránek:
Klíčová slova:zdravotní,laboratorní technika,lcd,smt,tht,cnc
Krátký popis:InternetLink.cz - katalog www stránek, přidej odkaz ZDARMA