Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:48104
Název: Ubytování Nassfeld - http://www.booknassfeld.cz/
Pagerank:N/A
Popis stránek:Lyžarské středisko Nassfeld se rozpíná na svazích dolomit v jižním Rakousku. Díky se poloze orientované jižně na svahy Itálie je v Nassfeldu až 300 dní v roce slunečno. V tomto lyžařském středisku můžete spojit dobrodružství, cestování, rodinnou pohodu a komfort na té nejvyšší úrovni. Prohlédněte si širokou nabídku apartmánů v centru Nassfeldu, určitě si vyberete. Další výhodou pro českou klientelu je česky hovořící personál, TV s českými programy a mnoho dalších výhod, které vám zpříjemní pobyt v tomto fantastickém lyžařském středisku.
Kategorie:Cestování: Zimní dovolená
Link pridal:Jakub
Datum pridání:October 26, 2015 02:46:38 PM
Pocet kliknutí:0
Screenshot stránek:
Klíčová slova:ubytování nassfeld,aparmány nassfeld,nassfeld,ubytování,apartmány
Krátký popis:Nabízíme skvělé, příjemné a cenově dostupné ubytování v Nassfledu. Toto krásné středisko se rozpíná v Jižních Dolomitech a díky své poloze přináší až 300 prosluněných dní v roce.