Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:46
Název: CK Dalmacijatour -Chorvatsko - http://www.dalmacijatour.cz
Pagerank:4
Popis stránek:Chorvatsko – skutečný specijalista. Již několik let jsme neměnili ceny. Veškeré lokality-apartmány, hotely a kempy. Automapa Chorvatska s novou dálnici zdarma. Každý klient dostane telef. spojení na apartmán nebo hotel aby měl jistotu že je očekáván. Adrenalinové sporty, rybaření,rafting, climbing, big game fishing, paintball, canyoning, canoe kayak, horseback riding, mountain bike, falcon centre, robynzonska a agro dovolená v samostatných domech na samotě.. CK Dalmacijatour.
Kategorie:Cestování
Link pridal:Tomislav Vojnovič
Datum pridání:March 18, 2008 02:53:06 PM
Pocet kliknutí:72
Screenshot stránek:
Klíčová slova:chorvatsko,cestování,zájezd,dovolená,ubytování
Krátký popis:Chorvatsko – skutečný specijalista. Již několik let jsme neměnili ceny. Apartmány, hotely a kempy. Automapa Chorvatska s novou dálnici zdarma.Každý klient dostane telef. spojení na apartmán nebo hotel aby měl jistotu že je očekáván.