Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:439
Název: Dílenské řízení výroby - Provis.cz - http://www.provis.cz
Pagerank:3
Popis stránek:Specializujeme se na řešení systémů pro plánování a řízení výroby. Umožníme vám soustředit se na produktivní činnosti a neztrácet čas neefektivní administrativou. Zajistíme podporu celého obchodního procesu společnosti. Kapacitní plánování, operativní plánování, sběr dat čárovými kódy, řízení výroby, strojírenství, dílenský sběr dat.
Kategorie:Počítače
Link pridal:Petr Dvořák
Datum pridání:July 14, 2008 05:24:50 PM
Pocet kliknutí:9
Screenshot stránek:
Klíčová slova:řízení výroby dílen,dílny,řízení,výroba,kapacitní plánování,operativní plánování
Krátký popis:Specializujeme se na řešení systémů pro plánování a řízení výroby. Umožníme vám soustředit se na produktivní činnosti a neztrácet čas neefektivní administrativou. Zajistíme podporu celého obchodního procesu společnosti.