Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:4269
Název: Sportovní areál Club Classic Brno - http://www.clubclassic.cz
Pagerank:3
Popis stránek:Tenisové kurty, golfový simulátor nebo hrište na beach volejbal najdete ve sportovním areálu Club Classic Brno. Pripravena je pro vás také posilovna a profesionální výuka tenisu. Prijdte si zahrát badminton, tenis, squash, hokej, golf nebo fotbal! Pripraveny jsou tenisové kurty, golfový simulátor, hrište na beach volejbal, posilovna a výuka tenisu.
Kategorie:Průmysl - Výroba
Link pridal:Club classic
Datum pridání:May 22, 2009 08:34:58 AM
Pocet kliknutí:15
Screenshot stránek:
Klíčová slova:badminton,tenis,squash,hokej,golf,fotbal
Krátký popis:Badminton, squash, hokej, golf nebo fotbal si mužete zahrát ve sportovním areálu Club Classic v Brne. Pripraveny jsou tenisové kurty, golfový simulátor, hrište na beach volejbal, posilovna a výuka tenisu.