Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:2626
Název: SMSFun.cz - Vtipné SMS - http://www.smskuj.info
Pagerank:0
Popis stránek:Vtipné SMS pro Tvůj mobil zdarma! Vtipné SMS k narozeninám, ke svátku, pro tvého přítele, přítelkyni nebo kamarády na mobil zdarma.Vtipné SMS pro Tvůj mobil zdarma! Vtipné SMS k narozeninám, ke svátku, pro tvého přítele, přítelkyni nebo kamarády na mobil zdarma.Vtipné SMS pro Tvůj mobil zdarma! Vtipné SMS k narozeninám, ke svátku, pro tvého přítele, přítelkyni nebo kamarády na mobil zdarma.Vtipné SMS pro Tvůj mobil zdarma! Vtipné SMS k narozeninám, ke svátku, pro tvého přítele, přítelkyni nebo kamarády na mobil zdarma.
Kategorie:Letenky do světa
Link pridal:Lubomír Buchta
Datum pridání:March 03, 2009 10:50:38 PM
Pocet kliknutí:220
Screenshot stránek:
Klíčová slova:sms,vtipné sms,sms na mobil,zamilované sms,vánoční sms,sms k svátku,sms k narozeninám,sms pro kluka,sms pro holku
Krátký popis:Vtipné SMS pro Tvůj mobil zdarma! Vtipné SMS k narozeninám, ke svátku, pro tvého přítele, přítelkyni nebo kamarády na mobil zdarma.