Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:2395
Název: Mikroskop, mikroskopy - Intraco Micro - http://www.mikroskopy-optika.cz/
Pagerank:4
Popis stránek:Naše nabídka mikroskopů dokáže uspokojit i nejnáročnější specializovaná pracoviště. Zařazením nových modelů biologických, fluorescenčních, polarizačních, metalografických a inverzních mikroskopů doplňujeme naši nabídku tak, aby splňovala nejvyšší nároky současné vědy a vzdělávání. V sekci Produkty naleznete přehlednou nabídku mikroskopů rozdělenou do 12ti oddělení, která Vás jednoduše nasměrují k požadovanému výrobku. Vyhnete se tak chaotickému vyhledávání v moři neroztříděných mikroskopů, čímž ušetříte svůj čas i nervy. Kromě mikroskopů pochopitelně nabízíme i ucelený program doplňkového mikroskopického vybavení a záznamových zařízení vhodných pro potřeby mikroskopie.
Kategorie:Mobil
Link pridal:Jan Pospíšil
Datum pridání:February 19, 2009 11:28:29 PM
Pocet kliknutí:6
Screenshot stránek:
Klíčová slova:mikroskop,mikroskopy,intraco micro,intraco,micro,mikroskopů,nabídka mikroskopů
Krátký popis:InternetLink.cz - katalog www stránek, přidej odkaz ZDARMA