Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:2061
Název: Cestopis o Athénách - http://www.athens.cz
Pagerank:3
Popis stránek:Infoportál o hlavním městě Řecka - Athénách - Vám nabízí kompletní informace týkající se tohoto nádherného historického města. Dozvíte se zajímavé okamžiky z historie, podíváte se na fotografie památek a zabrousíte i do tajů současných Athén. Možnost on-line objednávek zájezdů. Athény, Atény, Athens, Akropole, Akropolis, Parthenon, Panthenon, Poseidonův chrám, Chrám Dia Olympského, Athéna, hlavní město Řecka, Řecko, Byzantské muzeum, Attica, Pierus, Saronský záliv.
Kategorie:Zpravodajství
Link pridal:Martin Šimko
Datum pridání:February 01, 2009 10:27:43 AM
Pocet kliknutí:6
Screenshot stránek:
Klíčová slova:athény,atény,athens,akropole,akropolis,parthenon,panthenon,poseidonův chrám,chrám dia olympského,athéna
Krátký popis:Infoportál o hlavním městě Řecka - Athénách - Vám nabízí kompletní informace týkající se tohoto nádherného historického města. Dozvíte se zajímavé okamžiky z historie.