Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:2015
Název: Ubytování Šumava, Penzion V Lukách na Šumavě - http://www.penzionvlukach.cz/cs/
Pagerank:5
Popis stránek:Letní terasa, parkoviště, WiFi internet. Rodinný penzion s restaurací na okraji lesa a řeky Otavy v lokalitě Šumava. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. V našem penzionu je Vám k dispozici 26 lůžek. Ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se samostatnými sprchovými kouty, WC, TV a předsíňkami. Penzion se nachází na klidném místě, na okraji obce Dlouhá Ves (okres Klatovy), 5 km od města s bohatou historickou a kulturní tradicí - Sušice.
Kategorie:Zdraví
Link pridal:Ronald Steiger
Datum pridání:January 28, 2009 02:38:58 PM
Pocet kliknutí:14
Screenshot stránek:
Klíčová slova:ubytování Šumava,ubytování na Šumavě,penziony Šumava,penziony na Šumavě,ubytování,sušice,penzion,levné ubytování
Krátký popis:Kapacita ubytování činí 26 lůžek. K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, restaurace s barem a pokrytím WiFi signálem. V létě můžete odpočívat pod slunečníky na terase.