Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:1994
Název: Fotobazar - http://www.fotobazar.cz/
Pagerank:4
Popis stránek:Fotobazar nabízí přehledně řazenou inzerci digitálních a klasických fotoaparátů a bohatou nabídku fotopříslušenství. Možnost vložení až 4 fotografií ke každému inzerátu. Snadná obsluha a jednoduché vyhledávání. Na serveru najdete rubrik digitální fotoaparáty, zrcadlovky, stativy, objektivy, ale například i fotoaparáty historické. U každého inzerátu je kontaktní formulář pro kontakt s inzerentem, u inzerce je možnost zvýraznění pomocí zaslání sms zprávy. Takto zvýrazněná inzerce je odlišena barvou a pozicí ve své kategorii. U inzercí je také možnost vložení hlídacího psa, což je program, který hlídá vámi zadaná pravidla a pokud se zobrazí inzerce, která toto pravidlo splňuje upozorní Vás na ní e-mailem.
Kategorie:Mobil
Link pridal:Petr Freiberg
Datum pridání:January 27, 2009 07:08:32 PM
Pocet kliknutí:15
Screenshot stránek:
Klíčová slova:inzerce,digitální fotoparáty,fotobazar,fotoinzerce
Krátký popis:InternetLink.cz - katalog www stránek, přidej odkaz ZDARMA