Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:1931
Název: Sokker Manager - online fotbalová hra - fotbalový manažer - http://www.sokker.org/
Pagerank:4
Popis stránek:Sokker Manager je online fotbalový manažer. Trénuj hráče ze své juniorky, nakup kvalitní hráče na přehledném trhu, tvoř své vlastní taktiky a hledej slabiny ve hře protivníků. Předností Sokkeru je vlastní prohlížeč zápasů - zápasy ožívají a ty je můžeš sledovat živě. Červené karty, parádičky golmanů, střelci hattricků a hrdinové posledních minut, to vše tě donutí prožívat svůj zápas až do konce, stačí se podívat na ukázky na youtube: http://www.youtube.com/results?search_query=Sokker Takže pokud si myslíš, že umíš víc než ostatní, nebo si troufáš přímo vést národní tým, přihlas se na www.sokker.org a ukaž nám jak na to :)
Kategorie:Ubytování
Link pridal:Michal Šichtanc
Datum pridání:January 23, 2009 10:04:22 PM
Pocet kliknutí:119
Screenshot stránek:
Klíčová slova:fotbalová hra,fotbal živě,fotbal,football,fotbalový manažer,fotbalový manager,fotbalový manažer online,online hry
Krátký popis:Online fotbalový manažer pro všechny, kteří chtějí víc než jen sledovat bezduchý zápasový text.Se Sokker manažerem můžete své hráče sledovat naživo, díky unikátnímu zápasovému prohlížeči! Zaregistruj se a hraj fotbal:)