Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:1653
Název: Účetnictví a daňové poradenství s.r.o. - http://www.vedeniucetnictvi.com
Pagerank:3
Popis stránek:Díky naší pomoci se nemusíte obávat z nástrah plynoucích z celosvětové ekonomické recese, neboť je Váš majetek díky našemu poradneství bezpečně zajištěn. Co naše společnost zajišťuje a zprostředkovává: Vedení účetnictví, daňové poradenství, zakládání společností po celém světě, zakládání zahraničních účtů s platební kartou, právní a ekonomické poradenství v oboru obchodního i trestního práva, nákupy realit v USA, Velké Británii, Jihoafrické republice atd. a známých daňových destinací.
Kategorie:Finance
Link pridal:Jiří Jehlička
Datum pridání:January 02, 2009 10:46:14 AM
Pocet kliknutí:2
Screenshot stránek:
Klíčová slova:účetnictví,daňové poradenství,konkursní řízení,pohledávky,daňové ráje,rozložení rizik,daňové odpočty
Krátký popis:Upravíme strukturu Vaší společnosti tak, aby v případě náhlého ekonomického propadu nepřišla v rámci konkursního řízení o veškerý majetek. Zajistíme Vám také možnost daňových odpočtů.