Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:1588
Název: Institut Svazu účetních - certifikace účetních - http://www.svaz-ucetnich.cz/isu/
Pagerank:5
Popis stránek:Certifikace účetních zahrnuje vzdělávací a ověřovací proces odborné způsobilosti v oboru účetnictví a finance, koncipovaný podle Mezinárodních vzdělávacích standardů IFAC - Mezinárodní federace účetních. Diplomy: Certifikovaný účetní a Účetní expert. Kvalifikace je požadována pro výkon vyšších účetních pozic v podnicích a pro funkce finanční ředitel, finanční analytik. Významnou známkou kvality systému Certifikace účetních je prostupnost do mezinárodního vzdělávacího a kvalifikačního systému ACCA a členství v Komoře certifikovaných účetních.
Kategorie:Finance
Link pridal:Jaroslav Louka
Datum pridání:December 23, 2008 08:33:28 PM
Pocet kliknutí:4
Screenshot stránek:
Klíčová slova:certifikace účetních,vzdělávání účetních,účetnictví,daně,školení účetních
Krátký popis:Certifikace účetních zahrnuje vzdělávací a ověřovací proces odborné způsobilosti v oboru účetnictví a finance, koncipovaný podle Mezinárodních vzdělávacích standardů IFAC - Mezinárodní federace účetních.