Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:1361
Název: Golfový trenér pro Váš lepší golf, golfové kurzy, golfová škola - http://www.trener-golfu.cz
Pagerank:3
Popis stránek:Chcete začít hrát golf nebo již golf hrajete a chcete si zlepšit Vaše výsledky, HCP? Trenér golfu Vám pomůže. Pořádáme golfové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Golfová škola pro získaní HCP (golfový handicap, zelený karta). Poskytujeme kurzy golfu skupinové i individuální pro každého. Pořádáme golfové zájezdy doma i v zahraničí. Organizujeme golfové turnaje. Náš golfový shop Vám nabídne golfové vybavené za zajímavé ceny a také zajišťujeme opravy, servis golfových holi a vybavení. Za lepší golf.
Kategorie:Průmysl - Výroba
Link pridal:Vladimir Stejskal
Datum pridání:November 28, 2008 05:56:21 PM
Pocet kliknutí:24
Screenshot stránek:
Klíčová slova:golf,golfova skola,skola golfu,vÝuka golfu,trener golfu,golfovy trener,hendikep 54,golfovÝ kurz
Krátký popis:Chcete začít hrát golf nebo již golf hrajete a chcete si zlepšit Vaše výsledky, HCP? Trenér golfu Vám pomůže.Pořádáme golfové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Golfová škola pro získaní HCP.