Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Listing Details


ID:136
Název: Svatební šaty Verino - http://www.verino.cz/svatebni-saty
Pagerank:N/A
Popis stránek:Prodej a zakázková výroba společenských a svatebních šatů. Šaty se vyrábějí v malých sériích a nebo se šijí modely na míru. Šijeme také netradiční šaty na svatbu, korzety a sukně v různých barvách a další dámské společenské oblečení pro svatební hosty. Nabízíme také společenské doplňky - šperky od předních českých výtvarníků. Tyto jednoduché a elegantní modely je možno vyzkoušet, zakoupit nebo zapůjčit na prodejně Verino - svatebné salon, Starobrněnská 17, Brno. Každý týden pro Vás máme v našem svatebním salonu nové elegantní modely. Nabízíme Vám také společenské šaty a kostýmy až do velikosti 52 pro svatební matky a hosty.
Kategorie:Reality
Link pridal:Věra Musilová
Datum pridání:April 22, 2008 10:08:56 AM
Pocet kliknutí:1336
Screenshot stránek:
Klíčová slova:svatební,šaty,společenské,kostýmy
Krátký popis:Prodej a zakázková výroba svatebních šatů Verino.