Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Article Details


Dotace - poradenství, dotační programy

Datum: August 23, 2010 07:02:05 AM
Autor:
Rubrika: Instituce
Poskytujeme podporu při rozvoji podnikatelských aktivit, zejména formou nabídky volných nemovitostí a zajištění prostředků na financování rozvoje podnikání.

Podnikání v České republice zaznamenává v souvislosti s ekonomikou útlum. Podniky pozastavovaly investice, jelikož nebyla jasná budoucnost a najeli na úsporná opatření. V tuto dobu pak mohou dotace na podnikání velice ulehčit postavení firmy na trhu. Úspěšná příprava financování z dotací vychází nejen z výchozích předpokladů projektu, ale je rovněž závislá na odpovídající strategii přípravy, funkční spolupráci s žadatelem, poskytovatelem dotace a na dostatku kvalitních podkladů.

Samotné zpracování žádosti o dotace je zpravidla už pověstnou třešničkou na dortu, kterou je projektová příprava dotažena. Nabízíme zkušenosti z oblasti rozvoje cestovního ruchu, rádi Vám pomůžeme s přípravou a realizací propagačních kampaní. Dále také nabízíme dotační management pro kompletní řízení projektu.

Hodnocení:

Musíte být přihlášen/a pro možnost hlasování pro článek.

Hodnocení: ( votes)

Komentáře:

Žádné komentáře.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.