Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Article Details


Pivní tácky

Datum: March 20, 2009 09:15:49 PM
Autor: vladimir gerlich
Rubrika: Zábava - Volný čas: Hobby
Snad každý sběratel, který už někdy procházel české stránky týkající se sbírání pivních tácků, bude znát sbírku pivních tácků prezentovanou Vladimírem Gerlichem na adrese http://www.beer-coasters.eu/. Jak je patrno už z prvního odstavce, tak je Web věnovány sbírce pivních tácků, ale částečně přesahuje také dalších okruhů pivních suvenýrů, kterými mohou jsou tácky. Stránky tvoří několik částí, ze kterých svým rozsahem vyčnívají 2 hlavní sekce. První se zabývá autorovou prezentací vlastní sbírky a druhá slouží pro výměnu tácků, kde si mohou sběratelé vybrat tácky, o které by měli zájem. V dalších částech webové prezentace si lze prohlédnout ne-pivní tácky (převážně se jedná o tácky restaurací, RaJ a Jednot pocházející z ČSSR, ale jsou mezi nimi i reklamní tácky s motivem cigaret, hotelů nebo reklam na firmy), kontakty na sběratele pivovarských suvenýrů z celého světa, novinky ve sbírce, ... V době psaní článku obsahovala sbírka více než 12 500 ks tácků ze 95 zemí světa, které šlo všechny nalézt také v její internetové prezentaci a díky tomuto množství nemá web na českém poli konkurenci. Protože se web nezaměřuje pouze na české tácky, existuje i anglická mutace stránek, a stránky jsou tak přístupné i anglicky hovořícím sběratelům, kteří nezvládají český jazyk. Kromě standartních náhledů v rozsahu 100-200px, které jsou na webu obvyklé, nabízí výše uvedený sběratel u některých tácků obrázky vě větším rozlišení, díky čemuž si lze obrázky prohlížet až v rozlišení přes 1000px. Pro vyhledávání pivovarů nebo prohlížení tácků se není třeba pracně proklikávat přes jednotlivé položky menu - Výběr světadílu - Státu - až po výběr konkrétního pivovaru - ale je možno využít vyhledávacího pole, pomocí kterého lze získat rychleji hledané informace. V sekci Sběratelé jsou kontakty na sběratele nejen pivních tácků, ale také dalších sbírek vázaných na pivovarnictví jako jsou etikety, vršky, lahve... . Jestliže se Vám daný web líbí, tak bych Vám doporučil návštěvu českých webů s podobnou tématikou, mezi které patří např. adresy: http://www.pivni-tacky.net/ http://www.pivni-tacky.cz/ http://www.pivnikuriozity.com/ Doufám, že četba shrnutí sbírání pivních tácků nebyla pro Vás ztraceným časem ba naopak bych byl včele rád, kdybyste díky němu se začali tomuto koníčku věnovat také.

Hodnocení:

Musíte být přihlášen/a pro možnost hlasování pro článek.

Hodnocení: ( votes)

Komentáře:

Žádné komentáře.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.