Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Article Details


Mahjong Connect - zábavní online hra

Datum: January 16, 2014 11:48:43 AM
Autor:
Rubrika: Počítače
Na světě jsou miliony online hráčů, kteří propadli online hře Mahjong. Jedná se o starodávnou hru, která byla převedena do novodobého podání. Základem hry jsou vždy odlišné kostky s různými motivy. V každé hře Mahjong jsou vždy min. 2 kostky stejné. Tyto kostky je nutné vyrušit a pokračovat dále ve hře. Nová verze této online hry má název Mahjong Connect 2. Jedná se o další obdobu Mahjong hry.

Zdarma pro každého hráče

Zpracování hry je velice pěkné a hra je snadno hratelná i pro méně zdatné hráče. Mahjong Connect patří dnes k nejoblíbenějším verzím hry Mahjong. Hru je možné hrát na internetu zdarma a stačí vám k tomu jen připojení k internetu. Navíc dnes existují verze hry, které mají v sobě integrované žebříčky. Pro lepší umístění je zapotřebí hru dokončit co nejdříve.

Herní server Mahjong online

Pokud tedy máte chvilinku čas a máte rádi logické online hry, zvolte si Mahjong Connect. U hry strávíte krásné chvilky. Vyzkoušejte například server, který je přímo zaměřen na Mahjong hry - server se jmenu http://mahjongonline.cz. Na stránkách najdeš hned několik druhů této oblíbené hry. Od snadnějších a jednodušších až po hry vhodné pro pokročilé hráče.

Hodnocení:

Musíte být přihlášen/a pro možnost hlasování pro článek.

Hodnocení: ( votes)

Komentáře:

Žádné komentáře.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.