Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Article Details


Bohyně módy po celý rok - ve stylovém oblečení

Datum: October 02, 2011 05:24:12 PM
Autor: Anonymous
Rubrika: Online obchody: Oděvy a obuv
Široká paleta oblečení K ženám rozhodně patří krása. Ženskou krásu ženy samotné rády podtrhují. Způsobů, jak zvýraznit ženskou krásu je mnoho. Vedle líčení nebo slušivého účesu jde i o luxusní šperky, módní doplňky a samozřejmě také oblečení, resp. značkové oblečení. Neméně důležitým prvkem, který je spojený s krásou ženského těla, je specifická kategorie oblečení – dámské spodní prádlo, potažmo plavky. Oblečení nabývá mnoha nejrůznějších podob. V základním členění se dělí právě na oblečení pro ženy, oblečení pro muže a dětskou módu. Zahrnuje v sobě další podkategorie a konkrétní druhy oblečení, nejčastěji jde o trička, košile, kalhoty, dále pak sukně, šaty nebo halenky pro ženy. Zimní oblečení charakterizují svetry, mikiny, pánské i dámské bundy a kabáty. K letnímu oblečení jednoznačně patří pánské a dámské plavky (plavky jsou de facto specifickým druhem spodního prádla). Kategorie oblečení je neuvěřitelně široká, navíc se k ní často řadí i obuv, módní doplňky nebo šperky. Dámské bundy – především zimní oblečení V zimě má oblečení především zahřívat, jednotlivé vrstvy jsou proto co nejteplejší. Půjde především o pánské a dámské bundy, kabáty, svetry nebo mikiny. V případě dámské módy však stále platí úvodní tvrzení o ženské kráse. I hřejivé dámské bundy tak budou ženám slušet. Pokud půjde o střihy, i dámské bundy pro chladné zimní měsíce budou slušivě podtrhovat ženskou siluetu. Pokud půjde o materiály, vnitřní materiály budou zejména funkční, vnější pak zejména stylové a líbivé. Plavky – od zimy k létu Přestože jde o typicky letní oblečení, také plavky budou stejně jako dámské bundy na zimu charakterizovat funkční materiály v sexy motivech, barvách a designu. Stejně jako dámské bundy bude střih a provedení plavek zvýrazňovat svůdné ženské rysy. Pokud půjde o plavky, samozřejmě to půjde mnohem lépe.

Hodnocení:

Musíte být přihlášen/a pro možnost hlasování pro článek.

Hodnocení: ( votes)

Komentáře:

Žádné komentáře.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.