Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Article Details


Srovnání 80 programů a specializací BBA, MBA a LLM programů v ČR

Datum: September 12, 2011 07:57:27 AM
Autor: AIMV
Rubrika: Vzdělání - Školy
Praha 6. září 2011. Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) spustila projekt, jehož cílem je na jednom místě (www.vseomba.cz) přinést maximum informací o manažerských programech BBA, MBA a LLM v České republice a pomoci tak potenciálním zájemcům o tyto programy se rychleji zorientovat v jejich nabídce a získat další důležité informace o možnostech, typech, způsobech a cenách programů. Jak řekl předseda správní rady AIMV PhDr. Pavel Makovský, MBA: „Potenciální zájemci mohou vybírat z 80 specializací a programů BBA, MBA a LLM v České republice od 21 poskytovatelů, kteří jsou držiteli akreditace.“ Na serveru www.vseomba.cz jsou připraveny informace o programech BBA, MBA a LLM v České republice, kde si může každý najít podle mnoha výběrových kritérií program přesně podle jeho potřeb a očekávání. „Dále jsou na serveru www.vseomba.cz kromě představení programů Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA) a Master of Laws (LLM) v České republice také nejrůznější novinky a aktuality z oblasti manažerského vzdělávání, které jsou pro potenciální zájemce o manažerské programy velmi důležité a které nemusí hledat na mnoha místech“, doplnil Makovský. Pro více informací prosím neváhejte kontaktovat: PhDr. Pavel Makovský, MBA předseda správní rady Asociace institucí manažerského vzdělávání, o. s. telefon: +420 731 705 826 e-mail: info@aimv.cz www.aimv.cz Stručně o Asociaci institucí manažerského vzdělávání (AIMV) Asociace institucí manažerského vzdělávání (AIMV) vznikla pro všechny poskytovatele manažerského vzdělávání, kteří jsou zaměřeni na vzdělávání využitelné v praxi. AIMV má za cíl sdružovat kvalitní vzdělávací instituce v ČR a další subjekty, které poskytují služby v oblasti manažerského vzdělávání, programů Bachelor of Business Administration (BBA), Master of Business Administration (MBA), Master of Laws (LLM) a obdobných programů. Svými aktivitami chce AIMV rozvíjet kvalitu, profesionální přístup a důvěryhodnost v oblasti manažerského vzdělávání v ČR. Proto pravidelně vyhlašuje společně s Českou andragogickou společností soutěž „Osobnost vzdělávání dospělých“, která má přispět nejen k ocenění významných osobností, ale i k popularizaci celého odvětví v očích veřejnosti.

Hodnocení:

Musíte být přihlášen/a pro možnost hlasování pro článek.

Hodnocení: ( votes)

Komentáře:

Žádné komentáře.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.