Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Article Details


Gabion – multifunkční stavební prvek

Datum: June 26, 2011 07:02:13 PM
Autor: gabion
Rubrika: Bydleni - Zahrada
Jestliže neznáte gabionové konstrukce, tak děláte ohromnou chybu. Gabion je moderním řešením pro váš dům či zahradu, který se rovněž používá u vodohospodářských a dopravních staveb. Jeho historie sahá do doby před 7000 lety. Kdysi se gabiony splétaly z proutěných košů a naplňovaly se zeminou. Nynější gabion sestává z ocelové konstrukce a výplňového materiálu. Plní se nejčastěji lomovým kamenem, ale může se využít také betonová drť, pevné dřevo nebo další materiály, které lze tvarově a barevně navzájem kombinovat. Stavba gabionových konstrukcí je snadná, jedná se o čistý proces i v případě demontáže. Možnosti využití gabionů jsou rozsáhlé, lze z nich stavět samotné prvky, zídky, ploty, valy nebo obklady. Hodí se zejména jako architektonický prvek, který je vyráběn ekologicky a je šetrný k životnímu prostředí. Gabionové konstrukce propouštějí vodu a dokážou splynout s okolní krajinou.

Hodnocení:

Musíte být přihlášen/a pro možnost hlasování pro článek.

Hodnocení: ( votes)

Komentáře:

Žádné komentáře.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.