Hlavní stranaPřidat linkPřidat PR článekNaposledy přidanéNejnavštěvovanějšíPoslední PR článkyKontakt

slim-anti-aging.gif

Doporučujeme

Kuchyně fotografie - levné kuchyňské linky
Prozdravi.cz
TIP: Bojíte se o svůj mobilní telefon a rádi byste jej ochráníli? Internetový obchod Kvalitnishop.cz - vyzkoušejte kvalitní pouzdro na mobil, obaly na mobily nebo kryt na telefon.
TIP: přemýšlíte nad dovolenou v Chorvatsku a hledáte levné ubytování v apartmánu? Pokud ano, vyzkoušejte server http://levnedochorvatska.cz, kde najdete více jak 17 000 apartmánů. Prožijte svou vysněnou dovolenou. Levné apartmány v Chorvatsku 2016
 

InternetLink.cz » Article Details


Vypadávání vlasů - u mužů a žen

Datum: December 01, 2008 03:36:46 PM
Autor: Mahjongonline.cz
Rubrika: Zdraví
K přirozeným procesům našeho těla patří také Vypadávání vlasů, řídnutí vlasů. Je to přirozený proces, který je zapříčiněný pravidelným obměňováním buněk našeho těla. Zajímavostí je, že délka „života“ lidského vlasu se pohybuje od 2 až 5 let. Počet vlasu se u každého z nás pohybuje okolo 180 až 330 vlasů na jeden centimetr čtverečný. Hustota vlasů je ovlivňována velkou měrou geneticky.

Např. studie ukazují, že tmavovlasí lidé mají až o 1/3 méně vlasů než plavovlasí. Rychlost růstu vlasů se pohybuje okolo 1 centimetru za jeden měsíc… Toto je jen malý úvod do problematiky vypadávání vlasů. Na stránkách www.vypadavani-vlasu.info naleznete plno užitečných informací jak o příčinách padání vlasů, tak také tipy a rady výrobků určených zabránění padání vlasů.

Hodnocení:

Musíte být přihlášen/a pro možnost hlasování pro článek.

Hodnocení: 5.5 (2 votes)

Komentáře:

Žádné komentáře.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a.